A Vapefly a Brunhilde és Siegfried RTA-k után úgy döntött marad a mesh vonalon és lehozta az Optima podot, ami mindenhol csak mesh-t használ.
Azért is emelem ki ennyire a mesh-t, mert az Optima pod csak erről szól:
- tehetsz bele gyári mesh porlasztót,
- van hozzá RBA porlasztó is, amihez adnak mesh lapokat és vattát
- és vehető külön hozzá egy RDTA fej is, ami milyen meglepő, mesh lapokat fogad.

De mit is tud a pod?
Hát kapott egy érdekes külsőt, és hozzá 80W max teljesítményt amit egy darab 18650 akkumulátorból akar majd kisajtolni. Kapacitása 3.5ml a porlasztós podokkal.
Két porlasztó egyből jár is a szett mellé, egy 0.3 ohmos (30-40W) és egy 0.6 ohmos (20-28W).
Szerencsére a szettben benne van az RMC is, azaz a felújítható mesh porlasztó (Rebuildable Mesh Coil) is, ami bár egy RBA, de gyakorlatilag a Coil Master féle felújító szettekre hasonlít a leginkább: feltekered egy rúdra a mesh-t, körültekered vattával és bedugod a fém porlasztó testbe.

Ez azért is baráti, mert 10 darab vatta és mesh lap van egy ilyen RMC porlasztós szettben és ha elfogyna, akkor olyan $3-ért lehet venni újabb 10-es pakkot. Ez korrekt mondjuk.
Ha pedig valaki nem akar pöcsölni és inkább a klasszikus mesh tankok élményére vágyik, akkor olyan $15 környékén kapható hozzá egy RDTA fej is, ami leginkább a Kylin mesh AIO-ra hasonlít, mert sodronyos a tank és mesh deck van a tetején. Ez is tud fogadni normál tekeréseket, szóval sok a hasonlóság.

RDTA fejjel 4ml lesz a kapacitás és 0.2-0.3 ohmos mesh lapok járnak hozzá. Ebből se drága az utánpótlás, 10 darab mesh lap kerül $2 körüli pénzbe.
Kuponokkal az alábbi árakra lehet kihozni a podot:
- Optima pod szett a felújítható porlasztóval – kb $20
- Optima RDTA fej – kb $15
- Optima mesh lapok az RDTA fejhez – kb $2 / 10 db
- Optima mesh lapok és vatta a porlasztóhoz – kb $3 / 10db